Početna U Fokusu Forecast Exchange Program 2011/2012.

Forecast Exchange Program 2011/2012.

FORECAST Exchange Program 2011/2012. nudi jednogodišnje stipendije u Sjedninjenim Američkim Državama za studente prve i druge (za studente trogodišnjih programa osnovnih studija), odnosno studente prve, druge i treće godine (za studente na četvorogodišnjim programima). U pitanju je puna stipendija koja studentima pokriva troškove putovanja, smeštaja, ishrane, školarine, kupovine knjiga, zdravstvenog osiguranja i manji mesečni džeparac.

Ukoliko želite da saznte vise informacija o FORECAST Programu razmene, dođite na prezentaciju programa u slušaonici 5 Fakulteta političkih nauka 03. decembra 2010. u 12 časova.

Formulari se mogu naći na www.worldlearning.org.rs.

Krajni rok za podnošenje prijave je 14. јаnuar 2011. do 17:00. Kandidati koji uđu u uži izbor bice pozvani na intervju, a od finalista programa ce se zahtevatii da polože TOEFL test engelskog jezika sa minimum 80 bodova.