DIZAJNIRAJ LOGO ZA NOVI PROJEKAT OBRAZOVANJA U OBLASTI LJUDSKIH PRAVA NA SVOM UNIVERZITETU!

Naš Fakultet, ispred Univerziteta u Beogradu, učestvuje u novom interesantnom projektu koji finansira Evropska unija. Projekat uključuje univerzitete iz Srbije, Bosne i Hercegovine, sa Kosova, iz Crne Gore, Albanije, Velike Britanije, Nemačke, Švedske i Irske i zove se HEART.

ŠTA JE HEART? HEART je skraćenica za ‘HIGHER EDUCATION ACTION FOR RIGHTS
TEACHING’- Akcija za visoko obrazovanje u oblasti ljudskih prava.

Šta je cilj projekta?  Cilj projekta je da nastavnici i studenti našeg Fakulteta zajednički razvijaju kurseve, programe i materijale za učenje u oblasti ljudskih prava. HEART želi da ljudska prava smesti u centar visokog obrazovanja.

Više informacija: gordana.ristic@fpn.bg.ac.rs

Svoj dizajn u vidu priloga u JPEG formatu pošaljite e mailom na naznačenu adresu do 20. maja 2012. godine. Molimo Vas da u naslovu upišete LOGO COMPETITION, a u tekstu svoje IME, UNIVERZITET, i FAKULTET.